מידע על טיפוח אמבטיות ומקלחות מעודנות

מידע על טיפוח אמבטיות שהוחדרו לאחרונה

כדאי להשאיר את האמבטיה בטמפרטורת החדר למשך 24 שעות לפחות לפני השימוש הראשון בה.

ניתן להחזיר את האמבטיה לשימוש מלא, אך המשטח עשוי להמשיך להתקשות עד שבועיים. מסיבה זו, אל תשתמש במוצרים עם אפקטים של צבע.
התייחס לאמבטיה המחודשת שלך כמו עם פריטים חדשים. לעולם אל תשתמש בחומרי ניקוי ושוחקים. אתה יכול להשתמש בסודה לשתייה, אך לא לעתים קרובות משום שהיא יכולה להפחית מעט את הברק של האמבטיה.

כדי לשמר את יופי הגימור, ניקוי שגרתי חשוב כדי למנוע הצטברות של חלאות סבון, אשר יהיה קשה להסיר ברגע שהוא מתקשה (אותו הדבר יכול להתרחש מתחת למקל הרחצה).
פעם בשבוע באופן קבוע, יש לנקות היטב את כל האמבטיה. עליכם להסיר כל פסולת ולהשתמש במטלית כביסה רכה כדי לנקות את האמבטיה במים וסבון עדין.

אל תשתמש במוצרים כגון שביט או אייאקס, ספוגי צמר פלדה, מברשות תיל, כריות שריטה, חומרי ניקוי קשים, כל חומר ניקוי המכיל BLEACH או אמוניה (או חומרי ניקוי המכילים אמוניה). השימוש בכימיקלים אלה יביא להתעמקות משטח האמבטיה.

נסה להשתמש רק במוצרים המומלצים להלן:

אם ברצונך להשתמש במוצר שלא מופיע ברשימה לעיל, הקפד תמיד לבדוק את המוצר על שטח קטן (כגון פינה באמבטיה) לפני שמורחים אותו על כל המשטח.
בדוק תמיד את הוראות כל חומר הניקוי וזכור לשפשף ולשטוף בעדינות לאחר הניקוי.

רפידות ניקוי מפלסטיק ו / או מברשות המיועדות למשטחי אמבטיה הן בדרך כלל בסדר לשימוש גם כן. אל תאפשר לשום חומרי ניקוי להישאר על פני השטח למשך זמן ממושך, לפני השטיפה ביסודיות.
סבונים הם בדרך כלל אלקליין במהותם, כלומר יש להם pH גבוה מ- 7.2 (שנחשב לניטראלי). חומרי ניקוי pH גבוה (אלקליין) או pH נמוך (חומצי) עלולים לפגוע, או לפגוע ברוב המשטחים - במיוחד אם הם נשארים דולקים לפרקי זמן ממושכים.

בנוסף, אין להשתמש במערכות ניקוי תרסיס אוטומטיות (מרעננות) על אמבטיות. זה עשוי לרסס את הסוכן ברציפות במקום אחד, מה שיוביל לכתמים על פני השטח.
מכיוון שהמשטח ממשיך להירפא לאחר החיפוי מחדש, שימוש קבוע וניקוי האמבטיה יסיר את כל סימני האבק המשטחיים. ברגע שתתלו את וילון המקלחת ותתחילו להשתמש באמבטיה, כבר לא תבחינו בכך.

מנקי ניקוז: מומלצים ניקוי ניקוז נוזלי, מעל ניקוי אבקה ו / או קריסטל. עם זאת, כאשר משתמשים בחומרי ניקוי ניקוז נוזליים, יש לנקז את המים העומדים מהאמבטיה לחלוטין ולהסיר את תקע ניקוז האמבטיה אם קיים. בעזרת ספוג מוציאים כמה שיותר מים מהאמבטיה.

השתמשו במשפך למניעת נזילות, מרחו את הכימיקלים ישירות בניקוז לאט, ואפשרו להם להפעיל. הקפד תמיד כי כימיקלים לא יבואו במגע עם המשטח החדש.
אם זה קורה, עם זאת, נגב את הנזילות מיד. נסו להשתמש במנקי ניקוז במשורה, כך שלא ישחיתו ויפגעו במשטח החדש. תן זמן לכימיקלים לעבוד.

מומלץ לנחש דרך הגלישה, להסרת סתימות עקב שיער בנוי.

יש לך כלב?

כאשר שוטפים את כלבכם או חיית המחמד שלכם באמבטיה מחודשת, מומלץ להניח שטיח אמבטיה או מגבת מגומי לאורך תחתית האמבטיה. זה בעיקר כדי שחיית המחמד שלך מרגישה בטוחה (מכיוון שאתה לא רוצה שהם יחליקו / יגרדו למשטח האמבטיה. עבור חיות מחמד גדולות יותר כמו כלבים, מומלץ להניח מגבת מעל מעקה האמבטיה כדי למנוע מחיית המחמד חופרים במשטח האמבטיה בעת היציאה.

טיפים חשובים לטיפול באמבטיה מחודשת:

  • עדיף לאחסן מוצרי אמבטיה כמו סבונים ושמפו, במקלחון תלוי או במדף. מוצרים אלקליין שנשארים יושבים על פני השטח ישפיעו על פני השטח לאורך זמן. אם ברשותך צלחת סבון מובנית, ניתן להשתמש בה לאחסון פריטים ולא על פני השטח.
  • הימנע משימוש בחפצים או כלים כבדים ליד האמבטיה, מבלי להשתמש בריפוד מגן (במקרה שמשהו נופל בטעות).
  • נסו לא לאפשר לילדיכם להשתמש בצעצועי פלסטיק קשיחים באמבטיה מכיוון שהם עלולים לפגוע במשטח האמבטיה, כמו גם בצעצוע. מומלץ צעצועי גומי רכים.
  • יש לתקן מיד ברזים דולפים, מכיוון שטפטופי מים יגרמו לשחיקה של פני השטח לאורך זמן.
  • המוצרים שלנו יכולים לעמוד בשימוש בשטיפת הרחצה, עם הידבקות מושלמת. האזהרה היחידה היא כי יש להסיר את המחצלת לאחר השימוש; פשוט הניחו את המחצלת מעל מעקה האמבטיה להתייבש. מים הכלואים מתחת לכוסות היניקה נאטמים בוואקום, וידרדרו את הגימור לאורך זמן.
  • אם אתה זקוק להצבת סולם באמבטיה, הנח תחילה ריפוד ודיקט מתחת לרגלי הסולם כדי לחלק את המשקל באופן שווה (וכדי למנוע נזק באופן כללי).

אמנם חידוש האמבטיה שלך הוא אפשרות חסכונית יותר ולא שיפוץ, אך לעתים קרובות זה דורש טיפול ותשומת לב כדי לשמור על חיי האמבטיה. ההצעות בעמוד זה ניתנות ליישום גם על גופים חדשים.

אם יש לך שאלות לגבי אמבטיות, כיורים או מקלחות ספציפיים חייג ל 224-616-1766.

בכל שאלה בנוגע לתהליך ההכנה או הבקשה, התקשרו למספר 224-616-1766 ונשמח לעזור לכם.

מעוניינים בתפקיד עבודה? הרוויח בין 300-800 דולר ליום ומשמרות פתוחות לגמישות!

נסביר כיצד למצוא לקוחות ולסדר עסקים

-אנחנו גם מוכרים את אותם מוצרים לחברות ליטוש אמבטיות מקצועיות

חייגו 224-616-1766

הורד